На природі і без краваток: Олександр Сєнкевич зустрівся зі студентами миколаївської Могилянки

Міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся зі студентами миколаївської Могилянки. Випускником якої, до речі, є і сам. Зустріч ініціювали студенти факультету політичних наук.

Організувати зустріч на природі, а саме на зеленому газоні Флотського бульвару біля Соборної площі, у форматі відкритого мікрофону допомогла Агенція розвитку Миколаєва.

Олександр Сєнкевич у вступній промові метафорично порівняв роботу міського голови з функцією ракетоносія.

Задача ракетоносія – винести ракету на наступний рівень, коли закінчилась твоя міць, відвалитись і згоріти у щільних слоях атмосфери або в океані потонути. І починає працювати наступний. Його задача нести вище, вище, вище…Якщо один із шматочків ракетоносія починає просідати, його від’єднують швидко, він відвалюється і наступний починає працювати, – відмітив Сєнкевич.

Після не довгої вступної промови міський голова передав слово студентам. Питали студенти про боротьбу з пандемією коронавірусу, громадський транспорт, вищу освіту та перспективи для молоді у Миколаєві.

Читайте також: У ЧНУ імені Петра Могили відбувся фестиваль «Енерго-фест –2020»

Директорка Агенції розвитку Миколаєва Анна Ганжул каже, такі зустрічі – це змога для студентів стати активними учасниками громадського й політичного життя міста.

Подібні заходи дуже необхідні для молоді, тому що важливий формат обміну інформацією, важливо говорити про ті проблеми, що є та разом приходити до вирішення цих питань. Я впевнена, що, маючи такий діалог, розуміння один одного, наше місто буде змінюватись все більше, – відмітила Ганжул.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич під час виступу на онлайн-засіданні Моніторингового комітету Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи заявив про тиск на органи місцевого самоврядування напередодні виборів, які відбудуться 25 жовтня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram