Кава. Фото - Pixabay

Медики розповіли про шкоду кави без кофеїну для здоров’я людини

Медики розповіли, що вживання кави, в якому відсутній кофеїн, може бути небезпечно для здоров’я людини.

Згідно з твердженням експертів, в ході обробки зерен на них можуть залишатися сліди шкідливих хімічних речовин, повідомляє Ukrhealth.

Більшість експертів впевнені, що кава без кофеїну є найкориснішим і здоровим напоєм. Його можна рекомендувати до вживання для людей, які страждають від підвищеного артеріального тиску.

Кава здатна активувати роботу мозку і знижує ризик виникнення цукрового діабету другого типу. Але деякі наукові співробітники повідомляють, що напій, що має знижений вміст кофеїну, небезпечний для здоров’я.

Читайте також: Кава без сніданку може порушити рівень цукру в крові, – дослідження

В сучасних умовах виробники вважають за краще вимочувати зерна в спеціальному розчині, що видаляє з них кофеїн.

Незважаючи на схвалення санітарним наглядом існуючої системи обробки кави, все ж є ризик, який недостатньо вивчений. Медики вважають, що застосовуваний метиленхлорид уповільнює функціонування ЦНС, в результаті чого може розвиватися ревматоїдний артрит і виникати онкологічне захворювання.

Нагадаємо, що згідно з новим дослідженням, опублікованим в журналі Neurology, навіть люди з мутацією гена, пов’язаного з хворобою Паркінсона виграють від вживання кави, знижуючи свої ризики розвитку захворювання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram