“Краще б на своєму ринку в карантин знизив вартість оренди”, – Сєнкевич назвав популізмом виступи Чайки на ринках

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич заявив, що замість розповідей про підтримку працівників ринків, кандидат в мери від ОПЗЖ Владислав Чайка мав знизити оренду в карантин для підприємців, що працюють в павільйонах, до яких він має відношення.

Саме так мер Миколаєва відповів у соцмережах на заяви про те, що він не виступає на ринках, як Владислав Чайка, пише НикВести.

Читайте також: У штабі Владислава Чайки ще не визначились, чи буде він брати участь у дебатах

“Я намагаюся менше виступати на ринках. Я підтримую працівників, які працюють в тому числі і на ринках. Якщо ви пам’ятаєте, навесні я просив відкрити ринки і зараз, коли ми увійшли в “червону” зону, говорив про те, що непродовольчі ринки повинні працювати”, – сказав Олександр Сєнкевич.

Він заявив, що краще б Владислав Чайка знизив під час жорстких карантинних обмежень навесні орендну плату для підприємців, що працюють в павільйонах, до яких він має відношення. Олександр Сєнкевич також порадив своєму опонентові привести в порядок парк “Молодіжний” замість того, щоб розповідати, як треба “перетворювати Миколаїв”.

Дивіться також: Результати виборів: хто зайшов до Миколаївської міської ради

На відміну від Владислава Чайки, я не розповідаю, що ринки треба підтримувати. Він уже зараз розповідатиме про те, що знизить тарифи і підвищить пенсії. Це все питання, які не стосуються роботи міської ради та міського голови. Натуральний популізм. Замість того, щоб розповідати про те, як він підтримує “базарників”, краще б на ринку, яким володіють він-Пеліпас-Бергман, людям знизили плату за оренду, чого він не зробив під час весняного карантину. Треба людей підтримувати не красивими словами і популістськими заявами, а реальними діями. Не розповідати, як треба перетворювати Миколаїв, а взяти і змінити на краще сквер “Молодіжний” за “Юністю”, який сьогодні знаходиться в оренді у Чайки-Пелипаса, – заявив мер.

30 жовтня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила дитячим садкам, школам і закладам громадського харчування працювати з дотриманням карантинних норм.

Після чого на своїй сторінці в Facebook Владислав Чайка написав, що це рішення є результатом роботи не чинної влади, а народу, який влаштував протестний мітинг.

Нагадаємо, що кандидат в очільники Миколаєва від партії Слуга народу Тетяна Домбровська відмовилася підтримувати будь-кого у другому турі місцевих виборів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram