Фото: UA:Суспільне

У штабі Владислава Чайки ще не визначились, чи буде він брати участь у дебатах

Кандидатів на посаду Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича та Владислава Чайку, які попередньо вийшли у другий тур місцевих виборів, запрошують долучитись до дебатів на каналі “UA:Суспільнe. Миколаїв”.

Одразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів, Суспільне Миколаєва надасть офіційні запрошення до участі в дебатах обом кандидатам.

Ми вже почали активну підготовку проєкту, на понеділок запланували технічний тракт. Ми вдячні іншим ЗМІ за готовність підтримати Суспільне, однак для збереження повної незалежності ми маємо провести дебати самостійно. Будемо раді поділитись результатами нашої роботи, − каже тимчасово виконувачка обов’язків продюсерки Миколаївської філії Суспільного Галина Щерба.

Станом на 30 жовтня взяти участь у дебатах погодився тільки один із кандидатів − Олександр Сєнкевич.

Так, я прийду на дебати на Суспільне Миколаїв, але прошу, аби Суспільне організувало якомога більше можливостей для трансляції на всіх можливих каналах. Для того, щоб більша кількість миколаївців могла побачити і оцінити справжні кандидатури на пост міського голови, − розповів Олександр Сєнкевич.

Інший кандидат на посаду мера міста  Владислав Чайка раніше, в інтерв’ю телеканалу NewsOne, сказав, що готовий взяти участь у дебатах. Кореспондентам Суспільного прессекретар політика Юрій Багрянцев цю інформацію не спростував, але і не підтвердив. Він зазначив, що відповідь надасть після офіційного оголошення результатів виборів та коли отримають запрошення на дебати від телеканалу “UA:Суспільне”.

Нагадаємо, згідно з попередніми даними підрахунків голосів лідерами виборчих перегонів стали діючий мер Олександр Сєнкевич (38,9%) і бізнесмен Владислав Чайка (29,3%), котрі продовжать боротьбу за крісло міського голови у другому турі.

Як відомо, кандидат в очільники Миколаєва від партії «Слуга народу» Тетяна Домбровська відмовилася підтримувати будь-кого у другому турі місцевих виборів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram