Тетяна Домбровська розповіла, чи готова підтримати когось у другому турі виборів мера Миколаєва

Кандидат в очільники Миколаєва від партії «Слуга народу» Тетяна Домбровська відмовилася підтримувати будь-кого у другому турі місцевих виборів.

Про це вона заявила під час прес-конференції, 30 жовтня, повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Таке рішення вона пояснила тим, що не хоче нести відповідальність за когось із кандидатів.

Як відомо, згідно з попередніми даними підрахунків голосів, Тетяна Домбровська набрала понад 12% підтримки на виборах мера Миколаєва, посівши третє місце. Лідерами виборчих перегонів стали діючий мер Олександр Сєнкевич (38,9%) і бізнесмен Владислав Чайка (29,3%), котрі продовжать боротьбу за крісло міського голови у другому турі.

Тетяна Домбровська заявила, що прийняла рішення не підтримувати у другому турі ні Олександра Сєнкевича, ані Владислава Чайку.

Я вважаю, що жоден з кандидатів, які сьогодні вийшли до другого туру, не є тією людиною, тим майбутнім мером, який щось зробить для нашого міста. Обидва варіанти, я вважаю, це програш для нашого міста. Тому, я прийняла рішення не підтримувати нікого з кандидатів у другому турі. Насправді, тільки 28% прийшло проголосувати, і, значить, 72% жителів міста не підтримали кандидатів, які сьогодні у другому турі. Я вважаю, що це не голос міста, це не те, чого хотіло місто. Це лише та частина людей, які прийшли на голосування і віддали свій голос. Тому, я вважаю, що жоден з сьогоднішніх кандидатів не є тією людиною для нашого міста, з яким Миколаїв буде далі розвиватися, далі рухатися і буде іншим Миколаєвом, про який ми всі з вами мріємо, – сказала Тетяна Домбровська.

Нагадаємо, правоохоронці зафіксували у Миколаївській області більше 80 повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Як відомо, доктор політичних наук, професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін НУК ім. адмірала Макарова Наталія Ніколаєнко вважає велику кількість відеореклами, як головною особливістю агітаційної кампанії місцевих виборів 2020 року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram