Фото: CNN.com

Команда першої в історії місії SpaceX зробила фото Землі

Астронавти першої комерційної місії NASA в історії космонавтики зробили знімки планети Земля з космосу.

Про це повідомляє CNN.

Перший комерційний політ у космос здійснили астронавти NASA Боб Бенкен і Даг Херлі. Вони вирушили на МКС на кораблі SpaceX Crew Dragon і провели на станції два місяці.

Під час місії астронавти виходили у відкритий космос, роблячи фотографії. На них зображена Земля, північне сяйво, нічні міста, схід сонця.

Фото: CNN.com
Фото: CNN.com
Фото: CNN.com
Фото: CNN.com

Нагадаємо, космічний корабель Crew Dragon, котрий належить компанії SpaceX в автоматичному режимі відстикувався від МКС, щоб повернутися на Землю.

Як відомо, 30 травня, о 22:22 за київським часом компанія Ілона Маска SpaceX успішно запустила космічний корабель Crew Dragon з двома американськими астронавтами на борту. 

Пізніше стало відомо, NASA повідомила про досягнення астронавтів Боба Бенці і Дага Херлі, які приймають участь у першому пілотованому випробувальному польоті приватної компанії SpaceX до Міжнародної космічної станції (МКС). 

Раніше повідомлялось, приватна космічна компанія SpaceX оголосила набір інженерів і техніків – проектувати / будувати плавучі космопорти надважкого класу для гіперзвукових подорожей навколо Землі і для польотів на Місяць / Марс за допомогою корабля Starship.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram