Фото: Spacex.com

Корабель Crew Dragon Ілона Маска повертається на Землю

Космічний корабель Crew Dragon, котрий належить компанії SpaceX в автоматичному режимі відстикувався від МКС, щоб повернутися на Землю. На борту корабля перебувають два астронавта NASA Боб Бенкен і Даг Херлі.

Сайт NASA веде пряму трансляцію.

Crew Dragon опиниться на Землі після 19-ї години, за американським годинником. Космічний апарат повинен приводнитись у Атлантичному океані біля узбережжя Флориди.

Вперше з 2011 року космонавти NASA полетіли на міжнародну космічну станцію на кораблі США, а не на російському “Союзі”.

Нагадаємо, 30 травня, о 22:22 за київським часом компанія Ілона Маска SpaceX успішно запустила космічний корабель Crew Dragon з двома американськими астронавтами на борту. 

Пізніше стало відомо, NASA повідомила про досягнення астронавтів Боба Бенці і Дага Херлі, які приймають участь у першому пілотованому випробувальному польоті приватної компанії SpaceX до Міжнародної космічної станції (МКС). 

Раніше повідомлялось, приватна космічна компанія SpaceX оголосила набір інженерів і техніків – проектувати / будувати плавучі космопорти надважкого класу для гіперзвукових подорожей навколо Землі і для польотів на Місяць / Марс за допомогою корабля Starship.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram