Астронавти SpaceX. Фото: blogs.nasa.gov

Перший тиждень на МКС: NASA повідомила про успіхи астронавтів

NASA повідомила про досягнення астронавтів Боба Бенці і Дага Херлі, які приймають участь у першому пілотованому випробувальному польоті приватної компанії SpaceX до Міжнародної космічної станції (МКС).

У прес-центрі NASA заявили сповістили про початок налаштування оптичного устаткування зв’язку на борту японського лабораторного модуля Кібо. Нове широкосмугове обладнання продемонструє передачу великих обсягів даних від станції до Землі і назад.

Також інженери польоту на новій станції Даг Херлі і Боб Бенці ознайомилися з аптечками, коморами, системами зв’язку і процедурами безпеки. Вони також продовжують досліджувати космічні бульбашки, а також витягли японський корабель поповнення HTV-9, який прибув на МКС за шість днів до них.

Відзначається, що астронавти залишатимуться на орбіті від 30 до 119 діб. Термін їх повернення на Землю і дата завершення випробувального польоту Crew Dragon поки не визначені.

Нагадаємо, що 30 травня компанія Ілона Маска SpaceX успішно запустила космічний корабель Crew Dragon з двома американськими астронавтами на борту. Запуск космічного корабля Crew Dragon з мису Канаверал у Флориді був здійснений ракетою Falcon 9.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram