Кіно повертається: з 2 липня у Миколаєві знову запрацюють кінотеатри

Заборона уряду щодо роботи кінотеатрів діє до 1 липня, а з 2 липня вступає в силу дозвіл на їх роботу, але з наповненістю не більше 50%.

Телеканал “МАРТ” перевірив готовність миколаївських кінотеатрів до рестарту кіносезону.

Директор миколаївського кінотеатру «Мультиплекс» Микола Дубинчук каже, карантинні обмеження певним чином вплинули на формат роботи кінотеатру.

У зв’язку з карантинними обмеженнями робота кінотеатру буде абсолютно змінюватись і змінюватись у бік захисту відвідувачів від можливих контактів з персоналом та іншими гостями. Це масковий режим обов’язковий, до якого я закликаю. Так само на території кінотеатру в зоні видимості будуть антисептики, оброблятимуться всі поверхні, до яких можна доторкнутись, по графіку раз у півгодини, – розповідає Микола Дубинчук.

Директор кінотеатру для мінімізації контактів з персоналом закликає купувати квитки в онлайн-режимі, оскільки це зручно і більш безпечно. Для людей, які надають перевагу готівці і розрахунку у реальному часі, буде працювати один касир та одна каса.

Дивіться також: Напередодні Дня скорботи і пам’яті жертв війни миколаївцям показали виставу за книгою Нобелівської лауреатки

Микола Дубинчук каже, у зв’язку з вимогою не перевищувати 50 відсотків наповненості кінозалів, відвідувачів будуть розташовувати у шаховому порядку.

У залі буде шаховий порядок – це означає одне місце можна буде купити, інше заброньоване. Але ми не йдемо до фанатизму і розуміємо, якщо дві людини приїхали в одній автівці або живуть разом, то їм не треба буде сидіти через два місця, тому відповідно вони сядуть поряд, адже місця ніхто демонтовувати не буде. Все одно завдяки шаховій системі вони будуть мати соціальну дистанцію від інших. Крім того, якщо нашим гостям буде незручно є завжди адміністратор залу, який допоможе, – зазначив Микола Дубинчук.

Директор кінотеатру запевняє, обмежень щодо кількості сеансів не передбачається та переконаний, тепер може зрости попит відвідувачів на нічний показ фільмів, адже в цей час доби у кінозалі перебуває менше людей ніж зазвичай. Здебільшого фільми демонструватимуть у форматі 2D аби зменшити контакт глядачів зі сторонніми предметами, зокрема 3D-окулярами.

Миколаївські кінотеатри розпочнуть показ сеансів з 2-го липня. При цьому глядачі обов’язково мають дотримуватись карантинних обмежень та не нехтувати своїм здоров’ям та здоров’ям оточуючих.

Нагадаємо, у російському театрі відкрився інтерактивний музей.

Як відомо, Миколаївський муздрам публікує вистави минулих років у YouTube.

Раніше повідомлялось, у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї експонують міні-виставку.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram