У Миколаївському обласному краєзнавчому музеї експонують міні-виставку

На час літнього відпочинку Миколаївський обласний краєзнавчий музей започаткував проєкт «Виставка одного предмета». Ці експонати не є частиною експозиції, тому їхня поява в залах справжня музейна сенсація.

Міні-виставка експонатів з фонду музею уже розпочала свою роботу. Цьому унікальному експонату понад 70 років! Своїми враженнями від побаченого поділились перші відвідувачі.

Цікава дуже виставка, тому що в зоопарку не завжди можна побачити хвіст павича. А тут – прийшли – і уже одразу побачили таку красу, – поділилась Єлизавета Зайцева

Другий експонат з циклу «Виставка одного предмета» уже можуть побачити мешканці Миколаєва та гості міста. Цей загадковий археологічний артефакт з умовною назвою латерна став справжньою несподіванкою для вчених.

За словами художника-реставратора музею виявити повні аналогії поки, що не вдалося. Однак, можливо припустити, що це предмет освітлення у вигляді «моделі» невеличкого круглого храму.

На сьогодні в краєзнавчому музеї зберігається понад 400 тис. експонатів і лише 15 % виставлено в залах музею.

Нагадаємо, що член збірної України з добового бігу Катющева померла в реанімації: спортсменка була 8 годин без свідомості

Як раніше повідомлялось, українці порушили карантин на 4.5 млн гривень штрафів

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram