Кількість хворих COVID в США за тиждень виросло на мільйон

Медики в Сполучених Штатах Америки за станом на п’ятницю, 27 листопада, було зафіксовано понад 13 мільйонів чоловік хворих COVID-19 з початку пандемії.

Ще в кінці минулого тижня ця кількість сягала 12 млн, пише Укрінформ.

За даними Університету медицини імені Джона Хопкінса, в ніч на суботу в країні зафіксовано 13,079 млн осіб, у яких був виявлений коронавірус, що викликає захворювання COVID-19.

Сполучені Штати протягом останнього тижня переживають пік захворювання. Зокрема, в минулу п’ятницю в країні було зафіксовано абсолютний рекорд за весь час пандемії – більше 196 тис. Нових випадків за добу.

Проте, останні дані вселяють надію. Так, за минулу добу показник щоденної захворюваності різко скоротився з 181 400, зареєстрованих випадків напередодні до 110,6 тис. у п’ятницю.

Нагадаємо, що декілька країн – АлбаніяТуреччинаПортугалія, ЛатвіяЧехія та Греція ввели комендантські години. У Франції керівництво країни розглядає варіант з продовженням режиму надзвичайного стану в галузі до 16 лютого 2021 року.

Раніше повідомлялось, міністр охорони здоров’я Кіпру Константінос Іоанну заявив, що у випадку поліпшення епідеміологічної ситуації карантинні заходи послаблять в період з 14 грудня по 7 січня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram