Муніципалітет грузинського міста Батумі пропонує Миколаєву поглибити дружні та партнерські відносини в сфері культури.
Про це йдеться в офіційному листі мера Батумі Арчіла Чіковані на адресу миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, передає прес-служба мера.
Варто зауважити, що договір про співробітництво між містами Батумі та Миколаїв підписано в 1995 році.
3 лютого – Всесвітній день читання, метою якого є популяризація читання, книг та медіаграмотності. У нашому місті є публічна бібліотека, заснована 120 років тому. Вона містить 700 тисяч одиниць унікальних книг, журналів, газет та аудіовізуальних матеріалів. Бібліотека є не лише сховищем книг, а й одним з найважливіших культурних, освітніх, пізнавальних центрів міста. Пропонуємо розвивати дружбу наших міст шляхом плідної співпраці між публічними бібліотеками, – йдеться у листі грузинського градоначальника.
Відділ інформаційного забезпечення міського голови відзначає, що Миколаїв радо відгукнеться на пропозицію міста-побратима.
У нашому місті працюють сучасні бібліотечні заклади, що останніми роками перетворюються на потужні інформаційні та соціокультурні центри. Проводиться активна робота з популяризації книги та читання, збереження локальної культури, залучення миколаївців до суспільно корисних громадських ініціатив. Коштом міського бюджету оновлюється матеріально-технічна база міських бібліотек, створюються зручні сучасні простори для всіх категорій громадян, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у Миколаєві відбулась зустріч із миколаївською письменницею, володаркою спеціальної відзнаки Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Анною Софіною. У ході заходу авторка презентувала першу частину з циклу «Непорочна Ода» – антиутопію «Лавка продажу дітей».
Раніше повідомлялось, 24 грудня, у муніципальному виставковому залі 23 грудня відбулася презентація книги «Сто слів про Андрія Антонюка».