Фото: ТРК "МАРТ"

“Лавка продажу дітей”: у Миколаєві презентували роман-антиутопію

У Миколаєві відбулась зустріч із миколаївською письменницею, володаркою спеціальної відзнаки Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Анною Софіною. У ході заходу авторка презентувала першу частину з циклу «Непорочна Ода» – антиутопію «Лавка продажу дітей».

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Анна Софіна розповідає, що з’явилась ідея написання роману після прогулянки з донькою в парку, де її запитали «Тебе купили в магазині?» та «Коли тобі куплять братика або сестричку?». Такі питання в сторону її донечки, які письменниця вважає нетактовним, і змусив її уявити: «Що, якби такий магазин і справді існував?». З якими моральними дилемами довелося б зіткнутися суспільству і до яких наслідків призвела б така можливість, чи відбулося б знецінення самого поняття материнства.

Роман розкриває низку важливих тем. Зокрема, в книзі порушується проблематика ідеального світу, про який багато хто мріє і делікатні теми материнства.

Вона буде цікава всім – віком від 14 плюс, тобто віку вона не має. І піднімаються питання досить такі серйозні, але тим не менше,  прочитати варто, бо стиль написання дуже легкий“, – поділилась враженнями від прочитання Анна Трокай.

Книга вийшла накладом 100 примірників у Видавництві Ірини Гудим. За її словами після прочитання роману кожен зробить свої висновки. Друга частина роману вже написана. А читачам залишається чекати найшвидшої появи у світ продовження книги.

Нагадаємо, що Анна Софіна була в гостях програми “Шо у Сільман?”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram