Фото: REUTERS

Кабмін має намір заборонити працювати невакцинованим чиновникам

Кабмін має намір рекомендувати допускати на роботу тільки співробітників органів центральної влади, що мають щеплення від COVID-19 або негативний ПЛР-тест.

Про це заявив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов на засіданні Погоджувальної ради у Верховній Раді в понеділок, 20 вересня, про що повідомив портал Контракти.

Крім того, Немчінов нагадав, що сьогодні набрали чинності нові карантинні обмеження.

Читайте також: Україна отримала обладнання для виявлення нових штамів коронавірусу

Хороша ідея, яку сьогодні на урядовій нараді підтримав прем’єр-міністр щодо центральних органів виконавчої влади та працівників центральних органів виконавчої влади, яким у “жовтій” карантинній зоні буде рекомендовано допуск на робоче місце або за наявності вакцинації, або ПЛР-тесту, – сказав Немчінов.

Раніше повідомлялось, що чотири області можуть із “зеленої” зони одразу перейти до “червоної”. Наразі найбільш тривожні показники у Чернівецькій, Волинській, Закарпатській та Тернопільській областях.

У вересні стало відомо, що за останні три місяці 98,1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні – невакциновані. Влада вкотре закликає українців зробити щеплення, оскільки це єдиний спосіб вберегтися від коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram