Фото: wikipedia.org

Понад 98% госпіталізованих з COVID-19 в Україні – невакциновані

За останні три місяці 98,1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні – невакциновані. Влада вкотре закликає українців зробити щеплення, оскільки це єдиний спосіб вберегтися від коронавірусу.

Про це пише Громадське, посилаючись на коментар головного державного санітарного лікаря країни Ігоря Кузіна.

За даними Електронної системи охорони здоров’я, впродовж останніх 3 місяців майже всі, хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні, – невакциновані. Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті, зробіть щеплення вже сьогодні, – заявив Кузін.

Він додав, що зараз йде стрімке погіршення епідситуації. Кількість нових випадків COVID-19 за добу збільшилась у 2 рази тільки за минулий тиждень: з 3,3 тисячі за понеділок, 13 вересня, до понад 6 тисяч за п’ятницю, 17 вересня.

У МОЗ нагадують, що у зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 люди старше 60 років, люди із супутніми захворюваннями, як-от цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання і ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей (медики, освітяни, соцпрацівники, працівники державних органів).

Нагадаємо, Україна отримала обладнання для виявлення нових штамів коронавірусу.

Раніше повідомлялося, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко назвав дві умови для повторної вакцинації українців від коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram