Фото: з відкритих джерел

Чотири області України можуть із «зеленої» зони одразу перейти до «червоної»

Наразі найбільш тривожні показники у Чернівецькій, Волинській, Закарпатській та Тернопільській областях.

Найближчим часом чотири області можуть із “зеленої” зони одразу перейти до “червоної”. Про це заявив голова комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, передає УНІАН.

За його словами, в Україні зафіксовано найбільшу кількість нових хворих на COVID-19 за останні чотири місяці.

На даний час найбільш тривожні показники у чотирьох регіонах: Чернівецькій, Волинській, Закарпатській та Тернопільській областях. Найближчим часом ці західні регіони можуть із “зеленої” зони одразу перейти до “червоної”, – сказав він.

Радуцький уточнив, що за кількістю хворих на 100 тисяч населення у “лідерах” Чернівецька та Луганська області. Найбільше зайнято ліжок з киснем у Чернівецькій (55%) та Тернопільській (40%) областях.

Читайте також: Рішення про перехід країни у жовту зону можуть ухвалити наступного тижня — Ляшко

Він запевнив, що по країні навантаження на систему охорони здоров’я залишається контрольованим. Реанімаційні ліжка зайняті на 27%, ліжка з підведеним киснем – на 22%, апарати ШВЛ – на 10%.

Переконаний, що місцева влада має не чекати подальшого різкого погіршення епідситуації і оперативно реагувати: посилювати контроль за основними правилами карантину, готуватись до відкриття додаткових ліжок у “ковідних” відділеннях, – наголосив Радуцький.

Нагадаємо, внутрішній сертифікат про вакцинацію можна отримати вже після першого щеплення проти COVID-19. Він матиме позначку жовтого кольору і використовуватиметься до проходження повного курсу вацинації. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram