ФОТО: УНІАН

«Жовтий» COVID-сертифікат можна отримати вже після першого щеплення – МОЗ

Внутрішній сертифікат про вакцинацію можна отримати вже після першого щеплення проти COVID-19. Він матиме позначку жовтого кольору і використовуватиметься до проходження повного курсу вацинації.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Тепер внутрішній COVID-сертифікат можна отримати вже після першого щеплення вакциною проти COVID-19. Так званий жовтий сертифікат допоможе уникнути карантинних обмежень жовтого рівня. Так званий зелений — про повний курс захисту, – йдеться у повідомленні.

“Жовтий” сертифікат можна отримати після першого щеплення дводозною вакциною від COVID-19 на платформі “ДіЯ” – цифрровий на смартфоні, паперовий – можна завантажити з порталу та надрукувати. Наголошується, що друкувати сертифікат можна на звичайному білому папері, головне – що було чітко видно QR-код.

Читайте також: Обов’язкової вакцинації від COVID-19 не буде – Шмигаль

Діяти “жовтий” сертифікат буде 120 днів від моменту щеплення.

“Зелений” сертифікат можна отримати після другого щеплення дводозною вакциною або через 14 днів після щеплення однодозною вакциною.

Нагадаємо, наразі за даними МОЗ чотири області не відповідають «зеленому» рівню карантину.

Раніше повідомлялося, мер Олександр Сєнкевич вважає, що Миколаїв демонструє одні з найкращих показників вакцинації проти COVID-19 серед областей України. Водночас міський голова зауважив, що наразі кількості щеплених містян недостатньо для формування колективного імунітету.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram