У чотирьох областях показник госпіталізацій з коронавірусом не відповідає «зеленому» рівню карантину.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.
Станом на 11 вересня у Волинській, Львівській, Одеській і Тернопільській областях динаміка рівня госпіталізацій перевищує показник, встановлений для «зеленої» зони епідеміологічної небезпеки.
Зокрема на Львівщині впродовж трьох днів поспіль показник динаміки рівня госпіталізації перевищує норму. За останню добу він становив 72,3% (норма 50%).
На Волині динаміка рівня госпіталізацій 11 вересня становила 62,6%. Водночас на Одещині – 52,3%, а на Тернопільщині – 50,9%.
Як відомо, нещодавно МОЗ направило подання Кабінету Міністрів щодо переведення України в «жовту» зону карантину з 13 вересня. Однак уряд вирішив відкласти це рішення, тому вся територія України поки залишається у «зеленій» зоні.
Нагадаємо, в Україні планують ввести внутрішні «зелений» і «жовтий» сертифікати вакцинації від коронавірусу. Вони даватимуть привілеї для вакцинованих, наприклад, на відвідування спортзалів і ресторанів.
Раніше повідомлялося, мер Олександр Сєнкевич вважає, що Миколаїв демонструє одні з найкращих показників вакцинації проти COVID-19 серед областей України. Водночас міський голова зауважив, що наразі кількості щеплених містян недостатньо для формування колективного імунітету.




