Ірина Шамрай прокоментувала скандал про грошові побори у пологовому будинку №1

Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай підтвердила незаконні побори за безкоштовні послуги з породіль і початок службового розслідування з приводу корупції у пологовому будинку №1.

Про це вона заявила у сюжеті “ТСН”.

Відзначається, що в управлінні охорони здоров’я поспілкувалися з породіллями пологового будинку №1, котрі підтвердили наявність фактів незаконних грошових поборів за послуги, які мають надаватись безкоштовно.

У пологових будинках Миколаєва не затверджені платні послуги, тому будь-яке вимагання грошей з породіль за перебування у пологовому будинку – незаконно. Якщо керівник цього не розуміє, то я вважаю, що такий керівник не може бути керівником, – сказала начальник управління охорони здоров’я Ірина Шамрай.

Дивіться також: У Миколаєві встановили перші штучні суглоби, придбані за кошти міського бюджету

Також стало відомо, що на сьогоднішній день у пологовому будинку №1 триває службове розслідування, а також проводять перевірки і в інших породільних домах Миколаєва.

Нагадаємо, начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай заявила, що дітей з коронавірусним захворюванням COVID-19 повинні лікувати в обласному центрі інфекційних захворювань.

Раніше повідомлялось, в управління охорони здоров’я закликають обов’язково проходити медичний догляд усім учасникам навчально-виховного процесу, незважаючи на карантинні обмеження. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram