Фото: Pixabay

Ірландія посилює карантин напередодні Різдва

Ірландія запровадить більш суворі заходи напередодні Різдва через новий штам коронавірусуНові обмеження триватимуть до 12 січня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Sky News. Згідно з новими обмеженнями, ресторани і гастропаби повинні закритися о 15:00 24 грудня.

Водночас магазини другорядного призначення можуть залишатися відкритими, як і тренажерні зали, розважальні центри і басейни.

Читайте також: Ми повинні бути готовими з алгоритмами дій при вакцинації, – Зеленський

Правила щодо святкування Різдва залишаються незмінними і передбачають дозвіл на збори в одному приміщенні членам трьох домогосподарств до 26 грудня.

Нові обмеження триватимуть до 12 січня, повідомив прем’єр Ірландії Майкл Мартін. Заборона на поїздки до та з Великої Британії буде продовжена до 31 грудня.

Читайте також: Майже 70% населення Індії не бажають вакцинуватися від коронавірусу

Як зазначається, хоч Ірландії вдалося зберегти кількість загиблих від коронавірусу відносно низькою у порівнянні з рештою Європи, зараз число заражень зростає приблизно на 10% щодня, сказав прем’єр.

“У нас поки немає доказів того, що новий, більш заразний штам вірусу знаходиться в нашій країні, але темпи зростання за останній тиждень говорять мені, що найбезпечніше, найвідповідальніше, що потрібно зробити, – це виходити з припущення, що він вже тут”, – заявив прем’єр.

Нагадаємо, що понад 40 країн світу заборонили в’їзд на свою територію для мандрівників з Великобританії через побоювання з приводу поширення нового штаму коронавірусу.

Також австралійські штати і території запровадили заборони на в’їзд для жителів Сіднея на тлі спалаху коронавірусу в цьому місті.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram