Понад 40 країн вже закрили кордони для мандрівників з Великобританії через новий штам коронавірусу

Понад 40 країн світу заборонили в’їзд на свою територію для мандрівників з Великобританії через побоювання з приводу поширення нового штаму коронавірусу.

Про це повідомляє BBC.

Іспанія, Індія, Гонконг і Пакистан – одні з останніх країн, які заборонили прийом рейсів з Великобританії. Країни, які наклали заборону на в’їзд з Великої Британії, також включають Бельгію, Канаду, Німеччину, Ірландію, Італію, Португалію, Румунію, Росію та Швейцарію та інші. Деякі з заборон вже діють, інші почнуться у вівторок.

Представники країн-членів Європейського союзу на нараді в Брюсселі запропонували ввести вимогу про проведення тестів для всіх людей, які прибувають з Великобританії.

На брифінгу для преси прем’єр-міністр Борис Джонсон заявив, що він і президент Еммануель Макрон сподіваються розблокувати кордон між Великобританією і Францією в «наступні кілька годин». Як відомо, Франція закрила свої кордони для британських перевізників на 48 годин через новий варіант COVID-19.

Також припинено рух Євротунелю до Франції. Потяги Eurostar в Бельгію не ходять. Однак представник Eurotunnel Джон Кіф висловив надію, що подорожі з Великої Британії можуть поновитися у середу або четвер.

Тим часом Royal Mail тимчасово призупинила всі поштові пересилання в Європу, за винятком Ірландії, через «діючих обмежень на повітряне, автомобільне, поромне і залізничний рух з Великобританії».

За словами головного наукового радника Великобританії, в країні, «швидше за все» будуть введені додаткові обмеження для контролю над новою мутації вірусу. Людей, які подорожують з районів четвертого рівня в інші частини Англії, просять «допустити», що у них новий варіант коронавірусу та самоізолюватись.

Нагадаємо, найближчим часом Україна може призупинити авіасполучення з Великобританією у зв’язку із виявленням там нового штаму коронавірусу.

Як відомо, австралійські штати і території запроваджують заборони на в’їзд для жителів Сіднея на тлі спалаху коронавірусу в цьому місті.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram