Фото: Відділ інформаційного забезпечення департаменту Миколаївського міського голови

Депутати затвердили договір гарантії проєкту між міською радою та ЄБРР

20 жовтня, відбулась сесія міськради, під час якої було розглянуто проєкт рішення «Про затвердження договору гарантії, відшкодування та підтримки проєкту між Миколаївською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку».

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Як повідомляв телеканал “МАРТ” раніше, що в рамках співпраці з ЄБРР місто має намір придбати 60 тролейбусів, 20 з яких з системою автономного ходу.  В червні поточного року міська рада погодила відкриття кредитної лінії. Вже проведено відповідний тендер. Наступним кроком мало бути затвердження договору гарантій, відшкодування та підтримки проєкту між міською радою та ЄБРР.

Дивіться також: У серпні в Миколаєві відбудуться тендери на придбання нових тролейбусів і трамваїв

Перед голосуванням мер Миколаєва Олександр Сєнкевич відзначив важливість даного питання і закликав депутатів затвердити вказаний договір.

У підсумку міська рада ухвалила позитивне рішення – договір гарантії, відшкодування та підтримки проєкту між міською радою та ЄБРР було затверджено 29 голосами місцевих обранців. 

Нагадаємо, у «Миколаївелектротрансі» своїми силами відновлюють тролейбуси, що раніше списали на запчастини. Друге життя намагаються дати трьом тролейбусам, які були придбані ще в 2015-му році.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram