У серпні в Миколаєві відбудуться тендери на придбання нових тролейбусів і трамваїв

У серпні в Миколаєві оголосять тендери на придбання сучасного транспорту для пасажирських перевезень.

Серед іншого, 60 нових тролейбусів придбають за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

В даний час відпрацьована повністю тендерна документація. На цьому тижні дана документація буде розміщена на сайті ЄБРР. Ми отримаємо в електронному вигляді їх підтвердження, що в них немає зауважень з цього питання і буде оголошено тендер. Плануємо термін до двох тижнів, коли отримаємо їх погодження і буде розпочато тендер, – розповів директор КП «Миколаївпастранс» Олексій Ушаков

Також придбають 50 новеньких автобусів для міста, за гроші Європейського Інвестиційного банку.

Що стосується придбання автобусів. Перший варіант тендерної документації знаходиться в банку, вони його продивляться і, скоріш за все, повернуть зі своїми зауваженнями, які ми усунемо. До середини серпня ми відпрацюємо цю документацію і зможемо вийти наприкінці серпня на торги по закупівлі автобусів, – каже Олексій Ушаков

Дивіться також: Поряд зі школою №61 капітально відремонтували дорогу

23 подібних до тих автобусів, що планує придбати місто, вже курсують Миколаєвом. Це так звані «зелені автобуси». Вони оснащені двигуном, що відповідає екологічному стандарту Євро 5. Також в цьому транспорті передбачений заїзд для людей на візочку, вони мають кондиціонери й Джі-Пі-Ес трекери, камери відеоспостереження та електронне табло. 20 із 60-ти тролейбусів, що мають придбати будуть на автономному ходу і зможуть слідувати навіть віддаленими маршрутами міста, де не прокладені електроопори.

Придбання сучасного пасажирського транспорту стало можливим завдяки ініціативі міського голови Александра Сенкевича.  В минулому році було розпочато процес модернізації транспортної інфраструктури міста та рухомого складу комунального транспорту у співпраці з міжнародними фінансовими інституціями.

Нагадаємо, у «Миколаївелектротрансі» своїми силами відновлюють тролейбуси, що раніше списали на запчастини. Друге життя намагаються дати трьом тролейбусам, які були придбані ще в 2015-му році.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram