Депутати постійних комісій планують розширення спектру послуг ЦНАПу

Депутати постійних комісій розглядають впровадження 160 нових послуг у ЦНАПі Миколаївської міської рад у галузі будівництва.

Зміни у законодавстві спричинили затримки в роботі будівельної галузі. На місцевому рівні низку дозволів можна було б отримати у Центрі надання адміністративних послуг. Але отримати ці повноваження ЦНАП може лише після розгляду цього питання на депутатських комісіях і затвердження рішення на сесії міськради. Першими розширення повноважень ЦНАПу обговорили члени постійної комісії з питань промисловості, транспорту, енергозбереження, зв’язку, сфери послуг, підприємництва та торгівлі.

За словами начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Олени Туової САМЕ зміни в законодавстві змусили їх звернутись на комісію.

Дивіться також: Миколаївкомунтранс працює в штатному режимі, незважаючи на карантин

Повідомити про початок виконання будівельних робіт без цього рішення неможливо. Так само як і здійснити ці роботи, – наголосила Олена Туова.

Також під час обговорення депутат Сергій Ісаков висловив зауваження щодо того, що профільною комісією для цього проєкту рішення визнана саме комісія з гласності. За підсумками голосування три депутати підтримали ухвалення рішення, а один – утримався.

Нагадаємо, у Миколаївському ЦНАПі “торгували” адмінпослугами.

Як відомо, депутати хочуть заслухати звіти комунальних підприємств.

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич заявив, що реконструкція Соборної площі може завершитись у червні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram