Чи задоволені миколаївці результатами виборів? – опитування

У неділю, 22 листопада, відбувся другий тур виборів Миколаївського міського голови, телеканал “МАРТ” опитав на вулиці жителів міста щодо результатів голосування.

За інформацією Центральної виборчої комісії, явка на виборах мера Миколаєва склала 28,40%. Відповідно, свої голоси віддали 99 474 мешканця Миколаєва. Вибори в місті відбулись на 214 міських ділянках. 

У бюлетені для голосування миколаївці вибирали між чинним міським головою Олександром Сєнкевичем (політсила “Пропозиція”) та його опонентом Владиславом Чайкою (“ОПЗЖ”).

Слід відзначити, за підсумками екзит-полу видання “НикВести”, Олександр Сєнкевич набрав 61,6% голосів виборців, а його суперник Владислав Чайка – 38,4%.

У свою чергу, координатор громадянської мережі ОПОРА у Миколаївській області Дмитро Баштовий відзначив, що системних порушень під час дня голосування спостерігачі не виявили, проте не обійшов увагою ситуацію щодо порушення виборчого законодавства, зокрема підвозу виборців.

Вона має ознаки неправомірної вигоди одного з кандидатів. Мається на увазі виклик таксі. З точки зору законодавства це може бути підкупом, єдине питання в кваліфікації і покарання – адміністративне або кримінальне. Я думаю, що поліція тут все зробить кваліфіковано і незабаром опублікує результати розслідування, – зазначив Дмитро Баштовий.

Нагадаємо, у неділю, 22 листопада, відбувся другий тур виборів мера в 11 містах, зокрема у Дніпрі, Нікополі, Слов’янську, Ужгороді, Бердянську, Дрогобичі, Миколаєві, Черкасах, Львові, Полтаві та Рівному.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram