Близько 90 тисяч виборців взяли участь у виборах мера

За даними мережі «ОПОРА», які вони отримали з виборчих комісій, у день повторного голосування дільниці відвідали близько 26 % виборців Миколаєва.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

За словами координатора ОПОРи у Миколаївській області Дмитра Баштового, ця передвиборча кампанія була більш конфліктною.

Було більше «чорного піару». Нам важко на це реагувати, оскільки тут є юридичний пробіл щодо неправдивих відомостей. Це по суті мертва норма і притягнути до відповідальності поліція просто не має механізмів. Думаю, що покараних буде мінімум, або взагалі не буде. Тому що агітація проти – це теж узаконена форма агітації, – зазначив Дмитро Баштовий.

Системних порушень під час дня голосування спостерігачі ОПОРи не виявили. Дмитро Баштовий прокоментував порушення виборчого законодавства щодо підвозу виборців.

Вона має ознаки неправомірної вигоди одного з кандидатів. Мається на увазі виклик таксі. З точки зору законодавства це може бути підкупом, єдине питання в кваліфікації і покарання – адміністративне або кримінальне. Я думаю, що поліція тут все зробить кваліфіковано і незабаром опублікує результати розслідування, – зазначив Дмитро Баштовий.

Прийом протоколів від виборчих комісій на цей раз стався дуже швидко і без порушень.

Як раніше повідомлялось, під час проведення виборів було зафіксовані порушення, зокрема, підвезення пенсіонерів на виборчі дільниці при озвучуванні кодового слова «Чайка 2020».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram