Екзит-пол виборів мера Миколаєва: Сєнкевич набрав понад 60% підтримки

За першими даними, діючий очільник Миколаєва Олександр Сєнкевич набирає 61,6% голосів, у його суперника Владислава Чайки – 38,4%.

У прямому ефірі політичного ток-шоу Битва за Місто оголошені перші результати екзит-полів виборів міського голови Миколаєва. За підсумками тестування НикВести, Олександр Сєнкевич набрав 61,6% голосів, а його суперник Владислав Чайка – 38,4%.

Нагадаємо, що у Миколаєві спостерігачі зафіксували підвезення пенсіонерів на виборчі дільниці при озвучуванні кодового слова «Чайка 2020».

У громадській організації ОПОРА закликали правоохоронні органи перевірити факти підвезення виборців на наявність ознак непрямого підкупу (частина 2 статті 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення, частина 3 статті 160 КК України), з’ясувати джерело фінансування такого перевезення або на ознаки прямого підкупу виборців (частин 1-2 статті 160 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, в неділю, 22 листопада, в Миколаєві відбувся другий тур виборів міського голови. У бюлетені для голосування миколаївці вибирали між чинним міським головою Олександром Сєнкевичем та його опонентом Владиславом Чайкою.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram