У Миколаєві помічено підвезення пенсіонерів службою таксі на виборчі дільниці

У Миколаєві спостерігачі зафіксували підвезення пенсіонерів на виборчі дільниці при озвучуванні кодового слова «Чайка 2020».

Про це свідчать аудіозапис розмови миколаївців зі службою таксі «995», яку у себе в Telegram-каналі представники видання «NK News».

На аудіозаписі чути розмову жителя Миколаєва і диспетчера служби таксі в ході якого чоловік просить відвезти бабусю до виборчої дільниці. У відповідь на це його просять назвати «кодове» слово і адресу звідки потрібно забрати людину

Текст телефонної розмови:

Клієнт: Добрий день! А підкажіть, ми хочемо бабусю відправити на виборчу дільницю проголосувати, сказали ваш номер.

Диспетчер: Говоріть адресу. Говоріть код.

Клієнт: Чайка 2020.

Диспетчер: 2020 року, добре! Звідки бабусю забирати?

Клієнт: Вулиця 8 березня, 14.

Диспетчер: Який під’їзд?

Клієнт: Другий. Це дев’ятиповерхівка.

Диспетчер: Добре! Чекайте ласка оповіщення і машинку.

Клієнт: Дякуємо!

Диспетчер: Дякую і вам!

Слід зазначити, що у громадській організації ОПОРА закликали правоохоронні органи перевірити факти підвезення виборців на наявність ознак непрямого підкупу (частина 2 статті 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення, частина 3 статті 160 КК України), з’ясувати джерело фінансування такого перевезення або на ознаки прямого підкупу виборців (частин 1-2 статті 160 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, в неділю, 22 листопада, в Миколаєві проходить другий тур виборів міського голови. У бюлетені для голосування миколаївцям належить вибрати між чинним міським головою Олександром Сєнкевичем або його опонентом Владиславом Чайкою.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram