Імбир. Фото: Pixabay

Часник і імбир не володіють суперсилою проти вірусів

У народі широко поширений міф про те, що мало не кращими натуральними засобами для боротьби з вірусами є часник і імбир.

У цибулі, часнику і імбиру дійсно, є досить багато речовин, здатних боротися з мікробами. Але це робить їх чудовим антибактеріальними засобами, а не противірусними, пише NewsYou.

Для захисту від вірусів ці продукти не підходять. Крім того, для отримання оптимального ефекту люди повинні вживати імбир, цибулю і часник в дуже невеликих кількостях і регулярно. Якщо ж збільшити дозу, то це може привести до серйозних проблем і для здоров’я.

Читайте також: Паприка може знизити вірогідність ракової патології

Наприклад, якщо люди занадто активно налягають на імбир, який практично зник з продажів навесні цього року на піку першої хвилі, то це може викликати роздратування в організмі, спровокувати гастрит та запальні процеси на зразок виразки шлунка. А вони послаблюють імунну систему, що небезпечно, якщо враховувати ризик зараження коронавірусом.

Читайте також: Вживання імбиру стимулює кровообіг

Часник, імбир і цибулю застосовуються людством в якості захисту від різних хвороб і загальнозміцнюючих засобів століттями. Це так званий “бабусин засіб”, ефективність якого перевірена на багатьох поколіннях. Однак не слід перевищувати прагнення забезпечити захист собі і близьким за рахунок цих продуктів. Тільки поміркованість допоможе отримати бажаний ефект.

Нагадаємо, що слабкий апетит часом призводить до зниження рівня енергії і інших проблем зі здоров’ям, але існує декілька натуральних способів виправити це становище. У огірків, сирої цибулі і помідорів є інгредієнти, які підвищують апетит і регулюють процеси травлення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram