Паприка. Фото: Pixabay

Паприка може знизити вірогідність ракової патології

Вчені з Великобританії виявили незвичайну властивість однієї з найпопулярніших спецій. Як повідомляється, тепер рак можна запобігти з допомогою паприки.

Щобільше, серед інших корисних властивостей популярної спеції – здатність запобігти серцево-судинні та інші захворювання, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Nature.

Паприка впливає на “поганий” холестерин і знижує ризик розвитку атеросклерозу. Крім цього, паприка має у складі каротиноїд капсантин, який підвищує концентрацію “хорошого” холестерину, який виступає в ролі чистильника судин, а також сприяє звільненню їх від холестеринових бляшок.

“Коли справа доходить до основних причин смерті в усьому світі, перше місце в списку займають рак і хвороби серця. Зверніть увагу на паприку. Ці прянощі з сушеного перцю Capsicum annuum мають властивості, що захищають від виникнення небезпечних патологій”, – поділилися дослідники.

Так, її компоненти, серед яких бета-каротин, лютеїн і зеаксантин, протидіють окислювальному стресу, здатному провокувати онкологію. Речовини паприки, своєю чергою, можуть пригнічувати ріст та виживання ракових клітин. В одному з досліджень було доведено, що у жінок, які споживали паприку на 25-35% зменшувалися ризики захворіти на рак молочної залози.

Нагадаємо, що пряний корінь імбиру є одним з найпопулярніших домашніх засобів для боротьби з нежиттю і ангіною. Імбир містить ефірні масла, завдяки чому стимулює кровообіг і зігріває тіло.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram