Імбир. Фото: Pixabay

Вживання імбиру стимулює кровообіг

Імбир широко відомий своїми корисними і оздоровчими властивостями: зокрема, він ефективно стимулює обмін речовин і бореться з простудними захворюваннями.

Пряний корінь є одним з найпопулярніших домашніх засобів для боротьби з нежиттю і ангіною. Імбир містить ефірні масла, завдяки чому стимулює кровообіг і зігріває тіло. І все ж цей корінь не для всіх корисний, адже певні групи людей повинні уникати імбиру, повідомляє Країна Здоров’я.

Занадто великі дозування імбиру можуть давати небезпечні побічні ефекти, гострота його ефірних масел здатна викликати дискомфортний стан.

Ефірні олії імбиру, дратуючи шлунок, можуть спонукати його виробляти більше кислоти. В результаті можуть виникати біль і печія.

Люди з чутливим шлунком і схильні до печії, повинні уникати вживання імбиру, а іншим треба вживати його тільки в обмеженій кількості. При застуді можна потримати маленький шматочок імбиру в роті, посмоктавши його як льодяник, але вже через хвилину необхідного виплюнути цей шматочок.

Нагадаємо, що слабкий апетит часом призводить до зниження рівня енергії і інших проблем зі здоров’ям, але існує декілька натуральних способів виправити це становище. У огірків, сирої цибулі і помідорів є інгредієнти, які підвищують апетит і регулюють процеси травлення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram