Багато крали, але не приділялось цьому уваги, – голова Нацполіції області анонсував кримінальні справи за розкрадання держбюджету

6 серпня, начальник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Сергій Шайхет анонсував відкриття кримінальних справ за фактом розкрадання грошей з бюджетів міста та області.

Сергій Шайхет заявив, що поліція змусить витрачати гроші з бюджетів на розвиток Миколаєва і області, а ті хто займався їх розкраданнями понесли покарання, передає “НикВести”.

Зараз реєструються і невдовзі будуть зареєстровані кримінальні провадження, які стосуються бюджету міста, бюджету області. Я переконаний, що багато крали, десь менше, можливо, приділяли цьому уваги. Ці провадження будуть розслідуватися, ми будемо про це звітувати. Ми змусимо, щоб гроші, які є в області й місті, працювали на область і місто, а не на на конкретних людей. Ці справи будуть розслідуватися в Слідчому управлінні. Справи будуть відносно високопоставлених чиновників, і просто громадяни України. Поки що без конкретики, інформацію буде зручно представити через 2-3 місяці приблизно, тому що це економічні злочини, потрібно ряд дій зробити, – заявив Сергій Шайхет.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд України (ВАКС) обрав запобіжний захід екс-начальнику головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ, якого підозрюють у ймовірній розтраті 37 мільйонів гривень при будівництві військового містечка на полігоні «Широкий Лан».

Раніше повідомлялось, 30 липня, співробітники податкової міліції в Миколаєві прийшли з обшуками на підприємство «UPSS Terminals».

Як відомо, 12 червня на території ландшафтного заказника місцевого значення «Черталівський» (Вознесенський район Миколаївської області) невідомі розорали земельні ділянки в його центральній частині без отримання дозвільних документів. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram