Причину займання встановлюють, у ДСНС кажуть, що це не через ворожі обстріли.
У Миколаївській області горить територія Андріївського урочища. Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС.
Читайте також: У Миколаївській області горіло Балабанівське лісове господарство
Станом на 16.00 до гасіння залучили 60 осіб і 12 одиниць техніки як від Служби порятунку, так і від місцевого лісового господарства.
З них від ДСНС 50 особи та 9 од. техніки. Додатково від Головного управління – 20 осіб та 1 од. техніки, – розповіли рятувальники.
Повітряну розвідку проводять за допомогою квадрокоптера.
За інформацією ДСНС, повідомлення про пожежу надійшло на спецлінію нині о 12:50. Причину займання встановлюють, у держслужбі кажуть, що це не через ворожий обстріл.
Читайте також: На Миколаївщині надзвичайно високий ризик виникнення пожеж
Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




