У Миколаєві палав стрілецький тир “Динамо”

Причина пожежі встановлюється.

Масштабне займання будівлі стрілецького тиру “Динамо” на вул. Робочій у Миколаєві виникло вчора, 19 липня. Про подію о 17:17 сповістили очевидці на спецлінію 101.

Залучивши 7 одиниць техніки та 29 вогнеборців о 19:35 вдалось локалізувати горіння та о 20:30 – ліквідувати на площі 200 кв. м. Причина пожежі встановлюється.

Читайте також: На Миколаївщині надзвичайно високий ризик виникнення пожеж

Додатково залучались аварійні бригади АТ “Миколаївобленерго” та АТ “Миколаївгаз”, також працювали екіпажі поліції.

Актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: