На Миколаївщині за програмою Президента «Велике будівництво» триває відновлення автодороги Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв.
Про це повідомляє пресслужба Миколаївської ОДА.
На Миколаївщині триває активна робота по відновленню траси Н-14 у районі села Ольгопіль. А саме 8-ми кілометрової ділянки км 153+196 – км 161+204, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що на даному етапі працівниками підрядної організації здійснюється фрезерування з розбиранням дорожнього покриття та стабілізація грунту. Також дорожники вкладають бетон, облаштовують водоскидні лотки та бортові камені.
Крім того, тут проводяться роботи з влаштування перехідної ділянки автодороги Н-14 (Кіровоградщина) (вкладання а/б суміші, бортових каменів тощо).




