Фото: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

САД: Ремонт дороги М-14 у Миколаєві на фінішній прямій

Відновлення дорожнього полотна по вулицях Миколаєва, що збігається з автодорогою М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ», перебувають на завершальній стадії.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Миколаївській області.

Роботи здійснюються в рамках реалізації програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Протяжність ділянки ремонту в межах обласного центру – 10,5 кілометрів. На сьогоднішній день в два шари асфальтобетону вкриті вулиці Веселінівська, Одеське шосе, Велика Морська, Нікольська, Пушкінська, а також проспект Героїв України.

Наступний етап – нове покриття Варварівського та Інгульського мостів. Сьогодні підрядна організація «Автострада» приступає до фінішнього укладання асфальтобетону на мостовому переході через річку Інгул, — йдеться у повідомленні.

Фото: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області
Фото: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

На об’єкті цілодобово працюють близько став фахівців компанії, залучено понад 50 одиниць техніки. Для зручності містян та гостей міста на основних магістралях працюють переважно вночі. Днем асфальтують з’їзди і примикання.

Нагадаємо, з 5 серпня Служба автомобільних доріг у Миколаївській області та підрядна організація «Автострада» розпочала влаштування верхнього шару покриття на проспекті Героїв України.

Як відомо, 12 серпня, нове дорожнє покриття поклали на вулиці Адміральській, 28-32.

Також «МАРТ» повідомляв, Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич розповів, що підрядник має завершити роботи з реконструкції перехрестя вулиць Карпенка та Крилова до початку вересня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram