У четвер, 15 липня, на Соборній площі в Миколаєві встановили нові лавочки.
Про це повідомляє у департаменті житлово-комунального господарства.
Лавки встановили навколо діжок з деревами.
Соборна площа продовжує своє перетворення. Тому, вже від сьогодні ви можете розміщуватися на нових лавках одразу біля дерев в кадках – відзначили у відомстві.



Нагадаємо, наприкінці червня, в рамках програми Європейського Союзу «House of Europe» на Соборній площі в Миколаєві завершили облаштування мобільного павільйону та презентували програму культурно-освітніх заходів, котрі пройдуть в центрі міста впродовж місяця.
Як відомо, на початку травня, у центрі Миколаєва на Соборній площі зацвіли молоді дерева в діжках.
Також «МАРТ» повідомляв, нещодавно у центрі міста після ремонту чаші запустили фонтан, який розташований біля ПК «Будівельників».




