Фото: NikLife

У Миколаєві після ремонту запустили фонтан у ДК «Будівельників»

У центрі міста після ремонту чаші запустили фонтан, який розташований біля ПК «Будівельників».

Про це написав заступник голова департаменту ЖКГ Миколаївської міськради Олександр Брижатий на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, фонтан вдалося відремонтувати «завдяки взаєморозумінню» міської влади і власника Палацу культури. Відзначимо, що ПК «Будівельників», як і фонтан біля нього, належить ПрАТ «Будівельна фірма «Миколаївбуд».

Як видно на фото, робочі відремонтували чашу, а саме – замазали великі тріщини цементом, щоб була можливість запустити фонтан. Його загальний зовнішній вигляд залишився недоторканим.

У свою чергу, віце-мер Сергій Коренєв на своїй Facebook-сторінці повідомив, що об’єкт упорядкував Департамент ЖКГ.

Як і обіцяли, повернули Миколаєву несправедливо втрачене джерело свіжості та комфорту біля ПК «Будівельників». Елемент миловидного декору одного із найзатишніших районів міста знову в роботі, – написав Сергій Коренєв.

Фото: NikLife

Однак, заступник директора департаменту Олександр Брижатий в коментарі виданню «НикВести» зазначив, що фонтан відремонтували за небюджетні гроші. Він додав, що в процесі спілкування з власником ПК прийшли до того, що він готовий передати цю територію на баланс міста.

Відремонтувати фонтан департаменту допомагали небайдужі підприємці. Скажу по-іншому: бюджетних грошей на ремонт фонтану витрачено не було, – сказав Олександр Брижатий.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram