За результатами ЗНО-2021 з англійської мови троє випускників закладів освіти міста Миколаєва отримали найвищу оцінку – 200 балів.
Про це повідомляється на сторінці управління освіти Миколаївської міськради у Facebook.
Відмінний результат з іноземної мови показали такі випускники:
- Володимир Ковальов, випускник Миколаївської спеціалізованої І-ІІІ ступенів школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради Миколаївської області;
- Злата Колесник, випускниця Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Миколаївської міської ради Миколаївської області;
- Єгор Гуденко, випускник Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області.
Щиро вітаємо випускників та їх учителів з успішно складеним ЗНО! До нових звершень! — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у 2021 році на зовнішнє незалежне оцінювання зареєструвалася чи не найбільша кількість осіб за роки існування цієї системи оцінювання – майже 390 тис. людей.
Як відомо, Заступник міського голови Миколаєва з соціально-гуманітарних питань Анатолій Петров в фірі ТРК «МАРТ» заявив, що незважаючи на численні карантинні обмеження під час освітнього процесу в 2020-2021 н.р., навчальні заклади міста показали чудові результати.
Також повідомлялось, 447 учасників основної сесії зовнішнього незалежного тестування 2020 року склали іспити на максимальний бал.




