Карантин не завадив: ЗНО-2020 на “відмінно” склали вдвічі більше учасників, ніж у минулому році

Цього року 447 учасників основної сесії зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) склали іспити на максимальний бал – 200 балів. Це вдвічі більше, ніж в 2019 році. Тоді ЗНО на 200 склали 274 учасника.

Найбільше відмінників з математики – 142 учасника та англійської мови – 84. Також зросла кількість учасників, які отримали 200 балів з фізики – 60 у порівнянні з 4, які отримали максимальний бал в минулому році, повідомляє прес служба Міносвіти.

Українську мову та літературу в цьому році на максимальний бал здали 8 учасників, у минулому році таких було 17. Зменшилася кількість відмінників і по хімії – 49 учасників склали ЗНО з цього предмету на 200 балів, тоді як в минулому році таких учасників було 77.

Крім того, виконуючий обов’язки міністра освіти Сергій Шкарлет зазначив учня з сільської школи, який набрав рекордну кількість балів з чотирьох предметів: українська мова та література – 200 балів, математика – 200 балів, англійська мова – 199 балів і фізика – 196 балів.

Нагадаємо, міністерство охорони здоров’я працює з Міністерством освіти та науки, щоб з 1 вересня перейти на максимально наближений до нормального способу життя формат.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві для дітей внутрішньо переміщених осіб запровадили безкоштовне харчування у школах.

Як відомо, Володимир Зеленський підписав закон про скасування обов’язкового ДПА для випускників.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram