Після завершення будівництва дюкера, у Варварівці почнуть проводити систему водовідведення. Також у мікрорайоні планують збудувати локальні очисні споруди.
Про це в ефірі програми “Діалог” розповів директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв.
За словами директора департаменту ЖКГ, наразі місто замовило техніко-економічне обґрунтування з вибору місця розташування локальних очисних споруд, які будуть обслуговувати безпосереднньо мікрорайон Варварівка.
Це сучасні модульні конструції, які будуть скидати в річку воду, чистішу, ніж та, яка є у річці, – пояснив Сергій Коренєв.
Сергій Коренєв вважає, що є всі шанси почати реалізовувати проект вже у другій половині 2021 року.
Дивіться також: Миколаївцям нагадали про небезпеку фосфатів
Наразі місто Миколаїв обслуговують Галицинівські очисні споруди. Їм понад 47 років. Протягом останніх чотирьох років їх реконструювали: замінили решітки, самопливні колектори на вулицях Кузнецька й Адмірала Макарова. Другий етап реконструкції здійснюватиметься безпосередньо в зоні біологічної очистки.
Нагадаємо, 5 листопада у Варварівці урочисто запустили воду – так означили завершальний етап будівництва дюкера домікрорайону.




