
Допомога від партнерів: французька делегація передала Миколаєву нові автомобілі
Нещодавно наше місто відвідали представники французької асоціації «Нарбона-Україна». Вони передали комунальним підприємствам та управлінням Миколаєва 10 автомобілів, які посилять їхню роботу. Більше подробиць в сюжеті телеканалу «МАРТ». Співпраця нашого міста із закордонними партнерами продовжується. Так, днями Миколаїв відвідала делегація представників французької Асоціації «Нарбона-Україна». Її очолили президент асоціації Жиль Бургіньйон, віцепрезидент Клод Мулеро,

