
Лікарів Миколаївщини відзначили з нагоди дня медика
5 років в умовах світової пандемії та великої війни. Медиків Миколаївщини нагородили з нагоди професійного свята. Лікарі та медсестри отримали почесні відзнаки органів місцевого самоврядування та центральної влади. Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ». П’ять років роботи в екстремальних умовах. Світова пандемія КОВІД-19 та повномасштабне російське вторгнення. Медики Миколаєва продовжують сумлінно


