
Бакалаври та магістри: у миколаївському виші відбулась конвокація випускників
Вже більше не студенти. Вчора в одному з миколаївських вишів відбулась урочиста конвокація бакалаврів та магістрів. Під час церемонії понад 700 випускників отримали свої дипломи. Загалом цьогоріч університет закінчили близько 1000 студентів. Як вітали новоспечених бакалаврів та магістрів, дивіться у нашому матеріалі. Про це йдеться у програмі «Новини» на телеканалі
