
Роковини Чорнобильської катастрофи: як у Миколаєві вшанували памʼять загиблих під час ліквідації
Сьогодні в Україні відзначають 38-мі роковини трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. У цей день У Миколаєві представники влади, рятувальники, а також небайдужі містяни традиційно зібралися біля меморіалу Скорботного янгола, аби вшанувати пам’ять загиблих внаслідок техногенної катастрофи. Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ». 26 квітня 1986 року назавжди увійшло у світову історію.
