
Зробити Миколаїв зеленим: як миколаївці прикрашають свої садиби
У Заводському районі Миколаєві небайдужі мешканці ініціювали висадку декоративних рослин на своїх прибудинкових ділянках. За словами людей вони хочуть допомогти рідному місту стати зеленішим. Наші журналісти поспілкувалися з квітникарями і поцікавилися, як виникла така ідея. Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ». Весна. Місто розквітає. Миколаївці насолоджуються теплою погодою, відпочивають в парках.

