
Пориви, злив води, модернізація: як у Миколаєві пройшов опалювальний сезон?
Опалювальний сезон 2023-2024 років для комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» пройшов значно краще за попередній. Про це повідомив директор міської теплогенеруючої компанії Микола Логвінов. За його словами, на тепломережах були лише незначні пориви. У 90% випадків їх причиною стала погана підготовка ОСББ та керуючих компаній до опалювального сезону. Більше подробиць в сюжеті

