
В Миколаєві ще продовжують ліквідовувати наслідки підтоплення
За словами першого заступника міського голови Віталія Лукова зараз комунальні служби відкачують воду з підвальних приміщень. Про це ви можете дізнатись у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ». Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:














