
Віталій Луков про ліквідацію наслідків підтоплення у Миколаєві
У Миколаєві продовжується підвищуватись рівень води. Восьмого червня він практично досяг критичної позначки у 105 сантиметрів. Про ситуацію в акваторії нашого міста а також про ліквідацію наслідків підриву росіянами греблі Каховської ГЕС розповів перший заступник миколаївського міського голови Віталій Луков. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Наслідки підриву росіянами


