День: М д, Р

Миколаївські медзаклади готові приймати постраждали херсонців: головне з брифінгу Ірини Шамрай

Миколаївські медичні заклади готові прийняти херсонців, які постраждали внаслідок затоплення через підрив Каховської гідроелектростанції. Про це сьогодні повідомила начальниця міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай. Усі подробиці у сюжеті наших кореспондентів. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Миколаїв вже надає допомогу потерпілим мешканцям Херсонщини. За словами начальниці управління Ірини

Віталій Кім і голова правління АТ «Ощадбанк» Сергій Наумов підписали Меморандум про співпрацю

Начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та голова правління Ощадбанку Сергій Наумов підписали Меморандум про співпрацю у відбудові та розвитку бізнесу регіону. Угода передбачає, що державний банк розширить перелік кредитних пропозицій для підприємців Миколаївщини, а обласна влада допомагатиме з їх здешевленням за рахунок компенсації відсоткової ставки. Більше про подію

У Снігурівській територіальній громаді через затоплення евакуювали жителів 15 будинків

Внаслідок підриву російськими військовими дамби Каховської гідро-електростанції 6 червня, на території Снігурівської громади наразі підтоплено близько десятка населених пунктів. Про це повідомив начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта. Вже евакуювали жителів 15 будинків. Що ще відомо про ситуацію із затопленням – розкажемо далі. Про це йдеться у сюжеті телеканалу

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930